STRZYŻENIE PSÓW

GROOMING | SALON PSIEJ URODY

REGULAMIN

Salonu Pielęgnacji Psów - SPA DLA PSA dr HUSKY - obowiązuje od lipca 2008 r.

1. Salon Pielęgnacji Psów jest czynny w godzinach uzgodnionych z klientem.

2. Oferujemy następujące usługi dla posiadaczy psów rasowych oraz wielorasowych: kąpielstrzyżenie i trymowanie według wzorców FCI i upodobań właścicieli, obcinanie pazurków, czyszczenie oczu i uszu oraz fachowe poradnictwo dotyczące pielęgnacji oraz doboru kosmetyków.

3. Cennik usług jest dostępny w salonie. Wycena odbywa się po obejrzeniu psa.

4. Podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie używamy środków uspokajających. Psom agresywnym zakładany będzie kaganiec.

5. Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz odpowiednie warunki sanitarne. Narzędzia są dezynfekowane po każdym zabiegu. Współpracujemy z lecznicą zwierząt.

6. Wizyta w salonie pielęgnacji psów trwa 2-4 godziny, na czas których wskazane jest pozostawienie psa samego w salonie - psy są wówczas znacznie spokojniejsze. O zakończeniu zabiegu powiadomimy telefonicznie.

7. Przed strzyżeniem oraz po trymowaniu pies obowiązkowo jest kąpany w salonie. Do kąpieli używamy właściwych dla typu szaty szamponów i odżywek, co sprawia, że strzyżenie i rozczesywanie sierści staje się łatwiejsze i szybsze, a sierść uzyskuje właściwą strukturę.
Uwaga! Prosimy o niekąpanie psa co najmniej 2 tygodnie przed zabiegiem trymowania.

8. W naszym salonie używamy profesjonalnych kosmetyków, głównie linii Bio-Groom i 1AllSystem, które można u nas zakupić.

9. Zapisy na zabiegi odbywają się w salonie lub telefonicznie pod nr 691 133 880 . Z uwagi na długi czas trwania pielęgnacji rezerwacja obowiązkowa.

10. Właścicielom psów pielęgnowanych w naszym salonie służymy bezpłatnymi informacjami na temat prezentowania psa na wystawie.

11. Z uwagi na ryzyko zarażenia psa, personelu i innych naszych klientów, oraz brak skutecznego leku przeciwko chorobom odkleszczowym - nie przyjmujemy psów z kleszczami. Pasożyty prosimy usunąc samodzielnie przed wizytą lub powierzyć czynność fachowemu lekarzowi weterynarii, który zdezynfekuje rany po usunięciu kleszcza. Pchły zwalczane będą obligatoryjnie za dodatkową opłatą. Ewentualne zmiany skórne lub inne zauważone przez nas zmiany chorobowe będą sygnalizowane właścicielowi zwierzęcia.

12. Psy muszą posiadać świadectwo szczepienia przeciwko wściekliźnie.

13. Prosimy o poinformowanie nas o następujących sytuacjach: chorobach o podłożu alergicznym, trudnym charakterze psa, innych okolicznościach mogących wpływać na złe samopoczucie psa w trakcie i po zabiegach pielęgnacyjnych, np. chorobach układu krążenia.

14. Nie ponosimy odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, ze względu na zatajenie istnienia choroby ukrytej np.: padaczka, wady serca, przeziębienia, choroby alergiczne, problemy psychiczne.

15. Salon zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia psów: chorych, bardzo zaniedbanych, agresywnych.