STRZYŻENIE PSÓW

GROOMING | SALON PSIEJ URODY

PAKIET FRYZURA

strzyżenie psa


CEL USŁUGI

Strzyżenie psa jako upiększenie odpowiednio dobraną fryzurą. Wizualizacja rasy zgodnie ze standardem. W przypadku psów nierasowych strzyżenie ma na celu poprawę wyglądu. Skrócenie włosów w porze letniej wpływa korzystnie na psa, poprawiając wentylację skóry. Przycięta sierść mniej się kołtuni.
Dodatkowo na życzenie oferujemy perfumowanie szaty modnymi liniami zapachowymi.


OBOWIĄZKOWA KĄPIEL

DLACZEGO KAŻDORAZOWO KĄPIEMY PSY PRZED STRZYŻENIEM?

Kąpiel z odpowiednim masażem ma celu zrelaksowanie i odstresowanie psa oraz służy zbudowaniu pozytywnej więzi z grommerem, co znacznie ułatwia strzyżenie! Ponadto - aby dobrze ostrzyc psa należy przygotować włos właściwymi kosmetykami przeznaczonymi dla danej szaty, pozbawić wszelkich kołtunów i podszerstka (jeśli występuje).

Pieski wychodzące z naszego salonu są nie tylko wykąpane, wysuszone i ostrzyżone - w cenie zabiegu zawarte są również: odżywienie i zabezpieczenie włosa, pielęgnacja oczu, czyszczenie i depilacja uszu, kosmetyka łap wraz z wycięciem włosów spomiędzy opuszek i obcięcie pazurów.


   kąpanie psa      strzyżenie psa       trymowanie psa
strzyżenie psów

USŁUGA OBEJMUJE

  • Zabieg podstawowy
  • strzyżenie psów rasowych wg wzorców FCI
  • lub: stylizację fryzur psów nierasowych
       i/lub : przygotowywanie psów do wystaw.

CZAS TRWANIA ZABIEGU


Podany czas obejmuje kąpiel i strzyżenie psa: 2-4 godziny

PORADA

Strzyżenie psów rasowych najlepiej prowadzić zgodnie z wzorcem rasy, gdyż podkreśla zalety danej rasy. Mieszańce najlepiej stylizować na psy ras do których są najbardziej podobne. 
Efekt i czas strzyżenia zależą od przygotowania psa do tego zabiegu. Zachęcamy do ćwiczeń z psem w domu